Саме такі шуби – якісні, модні та порівняно недорогі, пропонують виробники із Тисмениці –торгова марка Хутро Світ.
-----------------------------------------------------------------

Шапки із хутра: що носити і з чим?

Вибір зимової шапки, як не парадоксально, стає капризною проблемою для багатьох жінок. Так хочеться просто зробити елегантну зачіску, накинути на плечі хутро - і вперед ! Нажаль, наші зими не дозволяють нам такої розкоші.

Тому хорошим вибором для сучасної жінки може бути як дорогий платок, так і ультрамодна бандана. Виглядають такі хутрові головні убори стильно та ефектно. Інший варіант – класичний хутровий норковий або ж каракулевий берет.
В багатому асортименті зимових хутрових шапок та головних уборів кожна жінка зможе підібрати щось піходяще на свій смак.

До теплої шуби або елегантної безрукавки із хутра необхідна така ж зручна та сучасна зимова шапка. В цьому сезоні дзайнери звернули на них особливу увагу, запропонувавши модницям величезний вибір. Пухнаста лисиця або вишукана норка стануть відмінним доповненням до стильного пальто.

Актуальні в цьому сезоні невеликі хутрові берети різних кольорів та фактур. Класика рахується показником хорошого смаку. Такі класичні берети із хутра можна поєднувати як із шубою так і з безрукавкою.
До кашемірового пальто або напівпальто відмінно пасуватиме хутрова шапка-капюшон. Її можна одягнути з яскравим платтям.

В холодну погоду можна зігрітись платком, сплетеним із елегантного хутра норки. А ще вартує звернути особливу увагу на об'ємні зимові шапки-вушанки. Дизайнери використали для них завжди модне хутро песця, причому актуальні світлі та яскраві кольори.

Прихильниці спортивного стилю в одязі теж не залишились поза увагою. Їм пропонуємо декілька варіантів на вибір : екстравагантні шапки-ковпаки, шапки-вушанки, мініатюрні спортивні шапочки, декоровані хутром.

Щоб доповнення до верхнього одягу було в «тему», хутро на капюшоні або манжетах куртки повинно гармоніювати із хутром на головному уборі.
Кожна жінка - яскрава та індивідуальна, тому при виборі та поєднанні хутрових виробів радимо дотримуватись вашого внутрішнього відчуття стилю.

Немає коментарів:

Дописати коментар